Telefon
Telegram
WhatsApp
İnstagram
Hakkımızda
Biz Kimiz ?

Hakkımızda

Aktif Yaşam Tıp , 2006 yılında Tarsus’ta Fizik tedavi ve rehabilitasyon alanında en iyi hekim ve fizyoterapistleri değerli danışanlarımızla buluşturmak için kuruldu. Kurumumuzun temel ilkelerinden olan bilimsel bütüncül yaklaşımları, etik değerlere bağlı kalarak en iyi hizmeti, en iyi koşullarda danışanlarımıza ulaştırmaktır. Süreç boyunca onlara destek olmak ve en kısa sürede sağlıklı günlerine dönüşlerini sağlamak Aktif Yaşam ailesi olarak birincil önceliğimizdir.

 Aktif Yaşam zaman içerisinde bir çok yeni hizmeti bünyesine kattı. 

Bunlar; 

 Alanında uzman geleneksel ve tamamlayıcı tıp kadrosu, uzman psikiyatri ve psikolog kadrosu, diyetisyen kadrosudur.                

Sağlıklı bir bedende, ideal kiloda, mutlu ve huzurlu biri olabilmek için ruhun, bedenin ve zihnin dengede olması gerekir. Bu yeni sunmaya başladığımız hizmetlerle beraber profesyonel ekibimiz ile danışanların hem fiziksel, hem ruhsal problemlerini ve yaşadıkları sıkıntıları bütüncül olarak ele alıp gerekli tedavi protokollerini uygulamaktayız. Tüm süreç boyunca gerekli motivasyon ve bilgi birikimini değerli danışanlarımıza sağlamaktayız.

Hizmetlerimiz

Neden Biz ?

Aktif Yaşam Tıp olarak tek bir probleme odaklanmak yerine değerli danışanlarımıza bütüncül bakış açısıyla yardımcı olmaya çalışıyoruz.

  • İlkelerimize göre öncelikle danışanlarımızın kendilerini tanıyıp ve alışkanlıklarını analiz edip problemlerinin altta yatan nedenlerini araştırıyoruz.
  • Bu elde ettiğimiz sonuçlar neticesinde danışanlarımıza daha sağlıklı bir hayat kalitesi için rehberlik ediyoruz. Bunu beslenme alışkanlıklarınız psikolojik süreçleriniz ve fiziksel sağlınızı dengede tutarak size özel çözümler sunarak elde ediyoruz.

Randevu Formu

Lütfen Aşağıdaki Formu Eksiksiz Doldurunuz.!

Doktorlarımız